Za okamžik bude zahájeno stahování µTorrent 2.2.1 ...
Stahovat můžete následující verze µTorrent
uTorrent Setup
Tato edice obsahuje instalátor nejnovější verze klienta µTorrent pro Windows, aktuálně verzi 3.5.5 (45291). Má nové rozšiřující funkce (dostupné za poplatek) a podporu zobrazení Ultra HD 4K. Je však dlouhodobě dost chybová. Free verze obsahuje reklamní bannery.

uTorrent 2.2.1
Tato edice obsahuje instalátor staršího klienta µTorrent 2.2.1 (25534). Mnoha uživateli je tato verze dlouhodobě považována za nejvýkonnější a nejstabilnější. Proto ji doporučujeme všem uživatelům, kteří chtějí 100% funkčnost a rozšířené funkce nepotřebují.


uTorrent Portable
Tato edice je určena pro spouštění z přenosných USB flash disků. Obsahuje staršího klienta 2.2.1 (25534). Mnoha uživateli je tato verze dlouhodobě považována za nejvýkonnější a nejstabilnější. Proto ji doporučujeme všem uživatelům, kteří chtějí 100% funkčnost a rozšířené funkce nepotřebují.

uTorrent Lite
Tato edice je určena pro rychlou diagnostiku příčiny problému bez ztráty původního nastavení a torrentů. Obsahuje přednastavený µTorrent 2.2.1 (25534) a testovací torrent, s nímž by měla rychlost stahování dosáhnout maximální rychlosti vaší internetové přípojky.

uTorrent MPC-HC
Tato edice obsahuje instalátor staršího klienta µTorrent 2.2.1 (25534) doplněného o možnost integrace výborného multimediálního přehrávače MPC-HC 1.7.13. Máte-li problémy s přehráváním stažených filmů, pak je tato edice určena právě vám.


Stáhnout lze µTorrent i pro jiné operační systémy