Za okamžik bude zahájeno stahování µTorrent 2.2.1 ...
Stahovat můžete následující verze µTorrent
uTorrent MPC-HC
Tato edice obsahuje instalátor staršího klienta µTorrent 3.1.3 (26837) s podporou streamování (přehrávání filmů) již v průběhu stahování ve volitelně integrovaném multimediálním přehrávači MPC-HC 1.9.1. Tato verze je nyní doporučována všem uživatelům jako nejvýkonnější, nejstabilnější a nejkompatibilnější. Pracuje i s nejnovějšími typy torrentů. Plně podporuje komunikaci IPv6/Teredo využívanou hojně na CzTorrent trackeru. Máte-li problémy s přehráváním stahovaných filmů, pak je tato edice určena právě vám.

uTorrent 3.1.3
Tato edice obsahuje instalátor staršího klienta µTorrent 3.1.3 (26837). Tato verze je kompatibilní s nejnovějšími typy torrentů. Plně podporuje komunikaci IPv6/Teredo využívanou hojně na CzTorrent trackeru. Součástí klienta je pouze základní multimediální přehrávač, ke kterému je potřeba doinstalovat kodeky resp. filtry. µTorrent lze rovněž používat i s externím přehrávačem VLC nebo MPC-HC.

uTorrent 2.2.1
Tato edice obsahuje instalátor staršího klienta µTorrent 2.2.1 (25534). Mnoha uživateli je tato verze dlouhodobě považována za nejvýkonnější a nejstabilnější. Avšak nepodporuje torrenty vytvořené novými klienty s velikostí částí 32MB. Na českých trackerech vám bude stačit, ale jako univerzálního klienta pro všechny trackery doporučujeme verzi 3.1.3 (26837). ESET a detekce Win32/uTorrent.D

uTorrent Portable
Tato edice je určena pro spouštění z přenosných USB flash disků. Obsahuje staršího klienta 3.1.3 (26837). Tato verze je kompatibilní s nejnovějšími typy torrentů. Plně podporuje komunikaci IPv6/Teredo využívanou hojně na CzTorrent trackeru.

uTorrent Lite
Tato edice je určena pro rychlou diagnostiku příčiny problému bez ztráty původního nastavení a torrentů. Obsahuje přednastavený µTorrent 3.1.3 (26837) a testovací torrent, s nímž by měla rychlost stahování dosáhnout maximální rychlosti vaší internetové přípojky.

uTorrent Setup
Tato edice obsahuje instalátor nejnovější verzi klienta µTorrent pro Windows, aktuálně tedy µTorrent 3.5.5 (45449). Má nové rozšiřující funkce (dostupné za poplatek) a podporu zobrazení Ultra HD 4K. Nepodporuje komunikaci IPv6/Teredo. Nejnovější verze jsou dlouhodobě dost chybové. Obsahuje reklamní bannery a adware. Tuto verzi nelze používat na CzTorrent trackeru!